CutisHelp AKNÉ konopná čistící emulze, 100 ml
CutisHelp AKNÉ konopná čistící emulze, 100 ml

CutisHelp AKNÉ konopná čistící emulze, 100 ml

Parenteral


Určeno pro účinnou péči při: akné, mastné pokožce, problematické mladé pleti, rosacea-růžovka, seboroické dermatitidě.
Informace o zboží
Kód :
8595218200288
EAN :
8595218200288
Výrobce: :
Parenteral
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

Toto zboží se již neprodává

Detailní popis: CutisHelp AKNÉ konopná čistící emulze, 100 ml

Šetrná čistící emulze je určená pro jemné hloubkové čištění pleti při akné a seboroické dermatitidě. Důkladně odstraňuje make-up, zbavuje pleť nečistot a přebytku kožního mazu, zvláčňuje ji, napomáhá uvolňovat ucpané póry.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Zinkový glukonát


Použití:
Pleť navlhčete, malé množství emulze rozetřete v dlaních s troškou vody a naneste na pleť. Pleť zbytečně netřete, postupujte směrem od středu obličeje do stran. Následně opláchněte vlažnou vodou. Pro odstranění líčidel na rtech a z okolí očí použijte AKNÉ konopnou micelární vodu.

 

Doporučení:
Pro komplexní péči o pleť s projevy akné a seboroické dermatitidy doporučujeme pro ošetření pleti AKNÉ denní a noční krém. Pravidelným ošetřováním můžete docílit výrazného zlepšení stavu a vzhledu pleti.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Produkt: CutisHelp AKNÉ konopná čistící emulze, 100 ml je zařazen v těchto kategoriích