CutisHelp AKNÉ konopná micelární voda, 200 ml
CutisHelp AKNÉ konopná micelární voda, 200 ml
CutisHelp AKNÉ konopná micelární voda, 200 ml

CutisHelp AKNÉ konopná micelární voda, 200 ml

Parenteral


Určeno pro účinnou péči při: akné, mastné pokožce, problematické mladé pleti, rosacea-růžovka, seboroické dermatitidě.
Informace o zboží
Kód :
8595218200493
EAN :
8595218200493
Výrobce: :
Parenteral
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

221,10 Kč
bez DPH 182,70 Kč

Detailní popis: CutisHelp AKNÉ konopná micelární voda, 200 ml

Šetrná čistící voda pro každodenní péči o mastnou pleť s projevy akné a seboroické dermatitidy nejen odstraňuje nečistoty, ale proniká do hloubky ucpaných pórů a působí na jejich uvolňování. Pokožku hydratuje, vyživuje a připravuje pro další ošetření. Pravidelné používání zabraňuje v tvorbě zánětlivých pupínků. Je určena i k odstranění make-upu zejména v citlivých oblastech rtů a okolí očí.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Alantoin
Kyselina mléčná

 

Použití:
Nanášejte pomocí kosmetického tampónu po použití konopné čistící emulze AKNÉ. Pleť zbytečně netřete, postupujte od středu obličeje do stran. Neoplachujte.

 

Doporučení:
Pro komplexní péči o pleť s projevy akné a seboroické dermatitidy doporučujeme pro ošetření pleti AKNÉ denní a noční krém. Pravidelným ošetřováním můžete docílit výrazného zlepšení stavu a vzhledu pleti.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Produkt: CutisHelp AKNÉ konopná micelární voda, 200 ml je zařazen v těchto kategoriích