CutisHelp AKNÉ konopná micelární voda, 200 ml

Parenteral


Určeno pro účinnou péči při: akné, mastné pokožce, problematické mladé pleti, rosacea-růžovka, seboroické dermatitidě.
Informace o zboží
Kód :
8595218200493
EAN :
8595218200493
Výrobce:
Parenteral
Záruka
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

221,10 Kč
bez DPH 182,70 Kč

Detailní popis: CutisHelp AKNÉ konopná micelární voda, 200 ml

Šetrná čistící voda pro každodenní péči o mastnou pleť s projevy akné a seboroické dermatitidy nejen odstraňuje nečistoty, ale proniká do hloubky ucpaných pórů a působí na jejich uvolňování. Pokožku hydratuje, vyživuje a připravuje pro další ošetření. Pravidelné používání zabraňuje v tvorbě zánětlivých pupínků. Je určena i k odstranění make-upu zejména v citlivých oblastech rtů a okolí očí.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Alantoin
Kyselina mléčná

 

Použití:
Nanášejte pomocí kosmetického tampónu po použití konopné čistící emulze AKNÉ. Pleť zbytečně netřete, postupujte od středu obličeje do stran. Neoplachujte.

 

Doporučení:
Pro komplexní péči o pleť s projevy akné a seboroické dermatitidy doporučujeme pro ošetření pleti AKNÉ denní a noční krém. Pravidelným ošetřováním můžete docílit výrazného zlepšení stavu a vzhledu pleti.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Produkt: CutisHelp AKNÉ konopná micelární voda, 200 ml je zařazen v těchto kategoriích