CutisHelp AKNÉ konopný krém denní, 30 ml
CutisHelp AKNÉ konopný krém denní, 30 ml
CutisHelp AKNÉ konopný krém denní, 30 ml

CutisHelp AKNÉ konopný krém denní, 30 ml

Parenteral


Určeno pro účinnou péči při: akné, problematické mladé pleti.
Informace o zboží
Kód :
8595218200424
EAN :
8595218200424
Výrobce: :
Parenteral
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

225,00 Kč
bez DPH 186,00 Kč

Detailní popis: CutisHelp AKNÉ konopný krém denní, 30 ml

Vysoce účinný krém jemné konzistence je určený pro denní ošetření pleti při lehkých i těžších formách akné. Má vynikající protizánětlivé a antikomedogenní vlastnosti. Zesvětluje hnědé skvrny, pleť vyhlazuje, zvláčňuje a hydratuje, dodává jí potřebné výživné látky. Je vhodným podkladem i pro make-up.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Kyselina azelaová
Vitamin E
Vitamin A

 

Použití:
Před každou aplikací krému pleť důkladně zbavte všech nečistot, použijte AKNÉ čistící emulzi a micelární vodu. Na čistou a suchou pokožku pečlivě rozetřete krém v množství obvyklém jako u klasických kosmetických přípravků. Nepoužívejte v okolí očí.

Pro ošetření pleti na noc používejte AKNÉ noční krém. U těžších projevů akné je pro docílení žádoucího efektu nezbytná kombinace obou krémů.

 

Doporučení:
Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Produkt: CutisHelp AKNÉ konopný krém denní, 30 ml je zařazen v těchto kategoriích