CutisHelp AKNÉ konopný krém noční, 30 ml

Parenteral


Určeno pro účinnou péči při: akné, problematické mladé pleti.
Informace o zboží
Kód :
8595218200431
EAN :
8595218200431
Výrobce :
Parenteral
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

219,40 Kč
bez DPH 181,40 Kč

Detailní popis: CutisHelp AKNÉ konopný krém noční, 30 ml

Vysoce účinný krém jemné konzistence je určený pro noční ošetření pleti při lehkých i těžších formách akné. Má vynikající protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti. Pleť vyhlazuje, zvláčňuje a hydratuje, dodává jí potřebné výživné látky. Urychluje regeneraci akutně postižených míst a zabraňuje vzniku nežádoucích jizev.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Síra
Vitamin E
Vitamin A

 

Použití:
Před každou aplikací krému pleť důkladně zbavte všech nečistot, použijte AKNÉ čistící emulzi a micelární vodu. Na čistou a suchou pokožku pečlivě rozetřete krém v množství obvyklém jako u klasických kosmetických přípravků. Nepoužívejte v okolí očí.

Pro ošetření pleti na den používejte AKNÉ denní krém. U těžších projevů akné je pro docílení žádoucího efektu nezbytná kombinace obou krémů.

 

Doporučení:
Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Produkt: CutisHelp AKNÉ konopný krém noční, 30 ml je zařazen v těchto kategoriích