CutisHelp DEFEKT konopná mast, 50 ml
CutisHelp DEFEKT konopná mast, 50 ml
CutisHelp DEFEKT konopná mast, 50 ml

CutisHelp DEFEKT konopná mast, 50 ml

Parenteral


Určeno pro účinnou péči při: bércových vředech, dekubitech, jizvách, kožním defektu, odřeninách, opařeninách, popáleninách, popraskaných dlaních, poškození kůže od náušnic, poškození kůže od piercingu, prasklinách kůže na kolenou a loktech, prasklinách kůže na patách, proleženinách, říznutí, spáleninách ...
Informace o zboží
Kód :
8595218200356
EAN :
8595218200356
Výrobce: :
Parenteral
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

227,80 Kč
bez DPH 188,30 Kč

Detailní popis: CutisHelp DEFEKT konopná mast, 50 ml

Konopná mast při poškození kůže, je osvědčený přípravek pro zevní aplikaci při ošetření poškozené kůže: říznutí, odřeniny, opruzeniny, kožní praskliny, spáleniny, omrzliny, proleženiny,… Je účinným doplňkem při léčbě popálenin a bércových vředů. Intenzivně podporuje rychlé hojení a regeneraci kůže, zabrání vzniku infekcí i nežádoucích jizev.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Guajazulen
Panthenol
Vitamin E
Chlorofyl

 

Použití:
Mast vtírejte na problematická místa kdykoliv podle potřeby po dobu trvání obtíží. Zpočátku je vhodnější častá aplikace i několikrát během dne a zejména na noc. Viditelný efekt se podle druhu poškození projevuje během 3-10 dní.

 

Doporučení:
Doporučujeme NEKOMBINOVAT aplikaci produktů CutisHelp s jiným kosmetickým nebo léčebným prostředkem, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou po aplikaci ojediněle zaznamenat mírné zčervenání nebo svědění kůže, které během několika hodin odezní. V případě přetrvání těchto reakcí, při vzniku vyrážky nebo déletrvajícího svědění používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Produkt: CutisHelp DEFEKT konopná mast, 50 ml je zařazen v těchto kategoriích