CutisHelp DOLOR-END konopné mazání, 75 ml
CutisHelp DOLOR-END konopné mazání, 75 ml
CutisHelp DOLOR-END konopné mazání, 75 ml
CutisHelp DOLOR-END konopné mazání, 75 ml

CutisHelp DOLOR-END konopné mazání, 75 ml

Parenteral


Určeno pro účinnou péči při: artritidě, artróze, bolesti křečových žil, ischiasu, tenisovém loktu, zánětech kloubů. Doplňková péče při: bolestech kloubů, bolestech šlach, bolestech svalů, bolestech zad, natažených svalech.
Informace o zboží
Kód :
8595218200349
EAN :
8595218200349
Výrobce: :
Parenteral
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

206,60 Kč
bez DPH 170,80 Kč

Detailní popis: CutisHelp DOLOR-END konopné mazání, 75 ml

Konopné mazání při bolestech a zánětech pohybového aparátu, je lehký krém pro zevní aplikaci při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení: bolestech a otocích kloubů, bolestech zad, namožených, natažených a ztuhlých svalech, zánětu vaziva, svalů a šlach, tenisovém lokti i při rehabilitaci po operačním zákroku na pohybovém ústrojí.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Extrakt boswellia serrata
Msm
Máta peprná
Eugenia caryophyllus flower oil
Vitamin E
Kyselina salicylová

 

Použití:
Nanášejte nejméně 2x denně (v případě akutních stavů až 4x denně) na postižené místo v silnější vrstvě a postupně vmasírujte. Působení přípravku můžete zesílit použitím zábalu do fólie.

Nesmí přijít do styku s poškozenou kůží (odřeniny, otevřené rány, praskliny), sliznicemi, kůží okolo očí a očima. Po použití přípravků si pečlivě umyjte ruce mýdlem.

 

Doporučení:
Pro rychlejší zmírnění bolestí doporučujeme použít krém DOLOR-END v kombinaci s chladivým gelem MENTOLEN, ten nanášejte podle vlastní potřeby i vícekrát denně.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT aplikaci produktů CutisHelp s jiným kosmetickým nebo léčebným prostředkem, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou po aplikaci ojediněle zaznamenat mírné zčervenání kůže, které během několika hodin odezní. V případě přetrvání této reakce, při vzniku vyrážky nebo déletrvajícího svědění používání ukončete.

Produkt: CutisHelp DOLOR-END konopné mazání, 75 ml je zařazen v těchto kategoriích