CutisHelp LUPÉNKA konopná mast, 100 ml
CutisHelp LUPÉNKA konopná mast, 100 ml
CutisHelp LUPÉNKA konopná mast, 100 ml

CutisHelp LUPÉNKA konopná mast, 100 ml

Parenteral


-----V KOMBINACI----- lupénce, psoriáze.
Informace o zboží
Kód :
8595218200370
EAN :
8595218200370
Výrobce: :
Parenteral
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

294,60 Kč
bez DPH 243,50 Kč

Detailní popis: CutisHelp LUPÉNKA konopná mast, 100 ml

Vysoce účinná mast pro zklidnění a regeneraci kůže při projevech lupénky je vhodná pro intenzivní ošetření během noci a při zhoršených stavech i přes den. Pokožce dodává potřebnou výživu, zvláčňuje ji, vyhlazuje a napomáhá k rychlejšímu hojení bolestivých prasklin.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Včelí vosk
Vitamin E

 

Použití:
Mast je určena především pro ošetření na noc.

Při zhoršených stavech vtírejte i během dne, nejméně 2-3x denně.

Při zklidněných stavech kombinujte s používáním konopného krému LUPÉNKA: alespoň 2x denně aplikujte krém, na noc ošetřete pokožku mastí.

I po celkovém zklidnění obtíží doporučujeme pokožku nadále celoplošně ošetřovat, po koupeli použijte konopný tělový BALZÁM, na problematická místa aplikujte alespoň 1x denně konopný krém LUPÉNKA.

 

Doporučení:
V každém stádiu onemocnění doporučujeme pro dosažení maximálního efektu péči doplnit dalšími přípravky CutisHelp z řady zdravotní kosmetika: konopná koupel BALNEA, konopná mycí a sprchová emulze FLUID, konopný tělový BALZÁM. Na problematická místa ve vlasech je určen konopný šampon LUPÉNKA-SEBOREA.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou bezprostředně po aplikaci zaznamenat přechodné zčervenání, svědění nebo štípání kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Nejedná se o nežádoucí reakci, tyto příznaky většinou po několika aplikacích přirozeně zmizí a nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Produkt: CutisHelp LUPÉNKA konopná mast, 100 ml je zařazen v těchto kategoriích