CutisHelp LUPÉNKA konopný krém, 100 ml

Parenteral


-----V KOMBINACI----- lupénce, psoriáze.
Informace o zboží
Kód :
8595218200417
EAN :
8595218200417
Výrobce:
Parenteral
Záruka
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

266,30 Kč
bez DPH 220,10 Kč

Detailní popis: CutisHelp LUPÉNKA konopný krém, 100 ml

Vysoce účinný lehký krém pro zklidnění a regeneraci kůže při projevech lupénky je určený zejména pro aplikaci během dne. Nezanechává na kůži mastný film, nešpiní oděv. Pokožce dodává potřebnou výživu, zvláčňuje ji, je vhodný pro udržení klidového stádia onemocnění.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Lanolin
Bambucké máslo
Včelí vosk
Vitamin E
Allantoin
Kyselina mléčná

 

Použití:
Aplikujte na postižená místa nejméně 2x denně, pro ošetření na noc použijte konopnou mast LUPÉNKA.

I po celkovém zklidnění obtíží doporučujeme pokožku nadále celoplošně ošetřovat, po koupeli použijte konopný tělový BALZÁM, na problematická místa aplikujte alespoň 1x denně konopný krém LUPÉNKA.

 

Doporučení:
V každém stádiu onemocnění doporučujeme pro dosažení maximálního efektu péči doplnit dalšími přípravky CutisHelp z řady zdravotní kosmetika: konopná koupel BALNEA, konopná mycí a sprchová emulze FLUID, konopný tělový BALZÁM. Na problematická místa ve vlasech je určen konopný šampon LUPÉNKA-SEBOREA.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou bezprostředně po aplikaci zaznamenat přechodné zčervenání, svědění nebo štípání kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Nejedná se o nežádoucí reakci, tyto příznaky většinou po několika aplikacích přirozeně zmizí a nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Produkt: CutisHelp LUPÉNKA konopný krém, 100 ml je zařazen v těchto kategoriích