CutisHelp LUPY-EKZÉM konopný šampon 200 ml
CutisHelp LUPY-EKZÉM konopný šampon 200 ml
CutisHelp LUPY-EKZÉM konopný šampon 200 ml

CutisHelp LUPY-EKZÉM konopný šampon 200 ml

Parenteral


Určeno pro účinnou péči při: alergické vyrážce, atopickém ekzému, atopii, citlivé pokožce, ekzému, kontaktním ekzému, kopřivce, kožní alergii, lupech.
Informace o zboží
Kód :
8595218200394
EAN :
8595218200394
Výrobce: :
Parenteral
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

360,30 Kč
bez DPH 297,70 Kč

Detailní popis: CutisHelp LUPY-EKZÉM konopný šampon 200 ml

Vysoce účinný šampon při projevech ekzému a zvýšené tvorbě lupů napomáhá k rychlému zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže. Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání. Pravidelným používáním udržuje pokožku v dobrém stavu a posiluje její odolnost.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Quercetin
Vitamin E

 

Použití:
Přiměřené množství šamponu jemně vmasírujte do mokrých vlasů, nechte 5-10 minut působit a důkladně opláchněte. Prvních 14 dní používejte přípravek nejlépe ob den, následně podle potřeby, ale nejméně 2x týdně.

 

Doporučení:
Při projevech ekzému i na jiných částech těla doporučujeme péči doplnit dalšími přípravky CutisHelp z řady zdravotní kosmetika: konopná mast a konopný krém EKZÉM, konopný tělový BALZÁM, konopná koupel BALNEA, konopná mycí a sprchová emulze FLUID. Ve všech fázích ekzému lze použít také přípravky řady MEDICA: aktivní krém a aktivní emoliens CANNABIOX E.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou bezprostředně po aplikaci zaznamenat přechodné zčervenání, svědění nebo štípání kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Nejedná se o nežádoucí reakci, tyto příznaky většinou po několika aplikacích přirozeně zmizí a nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Produkt: CutisHelp LUPY-EKZÉM konopný šampon 200 ml je zařazen v těchto kategoriích