CutisHelp MEDICA Cannabiox-E aktivní krém, 50 ml

CutisHelp MEDICA Cannabiox-E aktivní krém, 50 ml

Parenteral


Určeno pro účinnou péči při: alergické pokožce, alergické vyrážce, alergii na slunce, atopickém ekzému, atopii, ekzému, kontaktní dermatitidě, kontaktním ekzému, kopřivce, kožní alergii, mikrobiálním ekzému, periorální dermatitidě, solární dermatitidě, štípnutí hmyzem, svědění kůže.
Informace o zboží
Kód :
8595218200806
EAN :
8595218200806
Výrobce: :
Parenteral
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

248,70 Kč
bez DPH 205,50 Kč

Detailní popis: CutisHelp MEDICA Cannabiox-E aktivní krém, 50 ml

Aktivní lipofilní krém pro zevní aplikaci při zhoršených stavech atopického ekzému a jiných kožních alergií. Je určen pro lokální použití na postižená místa v oblasti rukou, nohou a trupu. Obsahuje zcela novou protizánětlivou kompozici Bocanol, vytvořenou z aktivních látek konopí. Pokožku zklidní a pomůže k odeznění silně svědící vyrážky. Není parfémován, nadstandardně dobře ho snáší i přecitlivělá kůže.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Cannabidiol (CBD)
Boswelia serrata extract

 

Použití:
Přípravek nanášejte na postižená místa alespoň 3x denně, první viditelné výsledky se obvykle dostavují během 3-7 dní. I po vymizení nežádoucích kožních projevů krém aplikujte alespoň jednou denně po dobu 2-3 týdnů.

 

Doporučení:
Přípravek nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou z pomocných složek preparátu.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou bezprostředně po aplikaci zaznamenat přechodné zčervenání, svědění nebo štípání kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Nejedná se o nežádoucí reakci, tyto příznaky většinou po několika aplikacích přirozeně zmizí a přípravky jsou dále snášeny bez obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Produkt: CutisHelp MEDICA Cannabiox-E aktivní krém, 50 ml je zařazen v těchto kategoriích

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím - CutisHelp MEDICA Cannabiox-E aktivní krém, 50 ml