CutisHelp MENTOLEN konopné mazání, 200 ml
CutisHelp MENTOLEN konopné mazání, 200 ml
CutisHelp MENTOLEN konopné mazání, 200 ml
CutisHelp MENTOLEN konopné mazání, 200 ml

CutisHelp MENTOLEN konopné mazání, 200 ml

Parenteral


Určeno pro účinnou péči při: bolestech kloubů, bolestech šlach, bolestech svalů, bolestech zad, natažených svalech, únavě svalů. Doplňková péče při: artritidě, artróze, bolesti křečových žil, zánětech kloubů.
Informace o zboží
Kód :
8595218200486
EAN :
8595218200486
Výrobce: :
Parenteral
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

217,40 Kč
bez DPH 179,60 Kč

Detailní popis: CutisHelp MENTOLEN konopné mazání, 200 ml

Konopné mazání při bolestech a zánětech pohybového aparátu, je chladivý gel pro zevní aplikaci při chronických, ale zejména akutních potížích: bolestech zad, svalů, kloubů a šlach po fyzické námaze, namožených a ztuhlých svalech, pohmožděninách a hematomech, unavených nohou po dlouhém stání, přetíženém svalstvu po sportovních a náročných pracovních výkonech. MENTOLEN je možné použít i k lokálním masážím.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Mentol
Olej máty peprné

 

Použití:
Nanášejte krouživými pohyby nebo vhodnou masáží na postižená místa nejméně 2x denně, v případě silných akutních obtíží kdykoliv podle potřeby.

Nesmí přijít do styku s poškozenou kůží (odřeniny, otevřené rány, praskliny), sliznicemi, kůží okolo očí a očima. Po použití přípravků si pečlivě umyjte ruce mýdlem.

 

Doporučení:
U chronických a zánětlivých bolestí je vhodná kombinace s krémem DOLOR-END, který má výrazné protizánětlivé účinky.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT aplikaci produktů CutisHelp s jiným kosmetickým nebo léčebným prostředkem, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou po aplikaci ojediněle zaznamenat mírné zčervenání kůže, které během několika hodin odezní. V případě přetrvání této reakce, při vzniku vyrážky nebo déletrvajícího svědění používání ukončete.

Produkt: CutisHelp MENTOLEN konopné mazání, 200 ml je zařazen v těchto kategoriích