CutisHelp MENTOLEN konopné mazání, 200 ml

Parenteral


Určeno pro účinnou péči při: bolestech kloubů, bolestech šlach, bolestech svalů, bolestech zad, natažených svalech, únavě svalů. Doplňková péče při: artritidě, artróze, bolesti křečových žil, zánětech kloubů.
Informace o zboží
Kód :
8595218200486
EAN :
8595218200486
Výrobce:
Parenteral
Záruka
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

217,40 Kč
bez DPH 179,60 Kč

Detailní popis: CutisHelp MENTOLEN konopné mazání, 200 ml

Konopné mazání při bolestech a zánětech pohybového aparátu, je chladivý gel pro zevní aplikaci při chronických, ale zejména akutních potížích: bolestech zad, svalů, kloubů a šlach po fyzické námaze, namožených a ztuhlých svalech, pohmožděninách a hematomech, unavených nohou po dlouhém stání, přetíženém svalstvu po sportovních a náročných pracovních výkonech. MENTOLEN je možné použít i k lokálním masážím.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Mentol
Olej máty peprné

 

Použití:
Nanášejte krouživými pohyby nebo vhodnou masáží na postižená místa nejméně 2x denně, v případě silných akutních obtíží kdykoliv podle potřeby.

Nesmí přijít do styku s poškozenou kůží (odřeniny, otevřené rány, praskliny), sliznicemi, kůží okolo očí a očima. Po použití přípravků si pečlivě umyjte ruce mýdlem.

 

Doporučení:
U chronických a zánětlivých bolestí je vhodná kombinace s krémem DOLOR-END, který má výrazné protizánětlivé účinky.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT aplikaci produktů CutisHelp s jiným kosmetickým nebo léčebným prostředkem, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou po aplikaci ojediněle zaznamenat mírné zčervenání kůže, které během několika hodin odezní. V případě přetrvání této reakce, při vzniku vyrážky nebo déletrvajícího svědění používání ukončete.

Produkt: CutisHelp MENTOLEN konopné mazání, 200 ml je zařazen v těchto kategoriích