CutisHelp mimi EKZÉM konopný krém, 75 ml
CutisHelp mimi EKZÉM konopný krém, 75 ml

CutisHelp mimi EKZÉM konopný krém, 75 ml

Parenteral


Určeno pro účinnou péči při: alergické vyrážce u dětí, alergii na slunce, atopickém ekzému u dětí, atopii, citlivé dětské pokožce, ekzému u dětí, kontaktní dermatitidě, kontaktním ekzému, kopřivce, kožní alergii, novorozenecké pokožce, periorální dermatitidě, problematické dětské pokožce, solární ...
Informace o zboží
Kód :
8595218200301
EAN :
8595218200301
Výrobce: :
Parenteral
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

234,30 Kč
bez DPH 193,70 Kč

Detailní popis: CutisHelp mimi EKZÉM konopný krém, 75 ml

Je určen k lokálnímu ošetření alergické, ekzematické, suché a podrážděné pokožky, při lišejích, potničkách, kopřivkách….celého těla a obličeje u novorozenců a dětí. Je vhodný i jako denní ochranný krém na obličej a ruce. Pokožce dodává potřebnou výživu, zvláčňuje ji, je vhodný pro udržení klidového stádia onemocnění.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Vitamin E
Bisabolol

 

Použití:
Nanášejte kdykoli podle potřeby na vyčištěnou, umytou pokožku.

I po celkovém zklidnění případných obtíží doporučujeme pokožku nadále celoplošně ošetřovat, po koupeli použijte mimi konopný tělový BALZÁM, na problematická místa aplikujte alespoň 1x denně mimi konopný krém EKZÉM.

 

Doporučení:
Pro dosažení maximálního efektu doporučujeme doplnit péči o novorozeneckou a dětskou pokožku dalšími přípravky CutisHelp z řady mimi: konopná mycí EMULZE, konopný tělový BALZÁM. Pro péči při opruzeninách a problémech kolem úst způsobených slinami je určen konopný krém mimi OPRUDÍK.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Produkt: CutisHelp mimi EKZÉM konopný krém, 75 ml je zařazen v těchto kategoriích