CutisHelp SEBOREA, cenově výhodná sada

CutisHelp SEBOREA, cenově výhodná sada

Parenteral


Určeno pro účinnou péči při: lupénce, mastných lupech, psoriáze, rosacea-růžovka, seboroické dermatitidě.
Informace o zboží
Kód :
387-516
Výrobce: :
Parenteral
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

Toto zboží se již neprodává

Detailní popis: CutisHelp SEBOREA, cenově výhodná sada

Sada obsahuje:

CutisHelp SEBOREA konopný krém, 30 ml, 8595218200516
CutisHelp LUPÉNKA-SEBOREA konopný šampon 200 ml, 8595218200387

 

CutisHelp SEBOREA konopný krém, 30 ml

Určeno pro účinnou péči při: rosacea-růžovka, seboroické dermatitidě.


Detailní popis: CutisHelp SEBOREA konopný krém, 30 ml
Inovovaný lehký krém s komplexem bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje pro speciální péči o pokožku. Podporuje celkovou regeneraci, upravuje tvorbu kožního mazu, obnovuje přirozeně zdravý vzhled pleti a působí protizánětlivě. Nanášejte ráno a večer na čistou pokožku.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Niacinamid (vitamin B)
Actibiome GPA

 

Uchovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obale. Konopný olej je znám i svým pozitivním vlivem na pokožku se SEBOREOU (mastné červené oblasti s tvorbou šupin) v oblasti obličeje i na těle.

 

CutisHelp LUPÉNKA-SEBOREA konopný šampon 200 ml

Určeno pro účinnou péči při: lupénce, mastných lupech, psoriáze, seboroické dermatitidě.

 

Detailní popis: CutisHelp LUPÉNKA-SEBOREA konopný šampon 200 ml
Vysoce účinný šampon při projevech lupénky a seboroické dermatitidy napomáhá k rychlému zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže. Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání. Pravidelným používáním udržuje pokožku v dobrém stavu a posiluje její odolnost.

 

Účinné látky:
Extrahovaný konopný olej
Síra
Vitamin E

 

Použití:
Přiměřené množství šamponu jemně vmasírujte do mokrých vlasů, nechte 5-10 minut působit a důkladně opláchněte. Prvních 14 dní používejte přípravek nejlépe ob den, následně podle potřeby, ale nejméně 2x týdně.

 

Doporučení:
Při projevech lupénky a seboroické dermatitidy i na jiných částech těla doporučujeme péči doplnit dalšími přípravky CutisHelp z řady zdravotní kosmetika: konopná mast a konopný krém LUPÉNKA, konopný krém SEBOREA, konopný tělový BALZÁM, konopná koupel BALNEA, konopná mycí a sprchová emulze FLUID. Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů. Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou bezprostředně po aplikaci zaznamenat přechodné zčervenání, svědění nebo štípání kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Nejedná se o nežádoucí reakci, tyto příznaky většinou po několika aplikacích přirozeně zmizí a nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře. 

CutisHelp SEBOREA konopný krém, 30 ml, 8595218200516
CutisHelp LUPÉNKA-SEBOREA konopný šampon 200 ml, 8595218200387

Produkt: CutisHelp SEBOREA, cenově výhodná sada je zařazen v těchto kategoriích