Konopná mast, kosmetika, CutisHelp konopná kosmetika

TECHNICKÉ KONOPÍ – BEZ OBAV A STRACHU ( k výrobkům zdravotní kosmetiky )

CutisHelp je značka pro kosmetiku, která využívá léčivé vlastnosti speciálně získávaného oleje ze semen technického konopí a nemá pro organismus žádné negativní halucinogenní nebo dokonce návykové účinky – technické konopí není možno zaměňovat s psychoaktivními a zákonem zakázanými druhy konopí.

Nejnavštěvovanější kategorie

Produktová řada CutisHelp MEDICA | konopna-mast.eu

CutisHelp MEDICA Cannabiox-E aktivní emoliens, 200 ml

CutisHelp MEDICA Cannabiox-E aktivní emoliens, 200 ml

Určeno pro účinnou péči při: alergické pokožce, alergické vyrážce, alergické vyrážce u dětí, alergii na slunce, atopickém ekzému, ...

Produktová řada CutisHelp MIMI | konopna-mast.eu

CutisHelp mimi EKZÉM konopný krém, 75 ml

CutisHelp mimi EKZÉM konopný krém, 75 ml

Určeno pro účinnou péči při: alergické vyrážce u dětí, alergii na slunce, atopickém ekzému u dětí, atopii, citlivé dětské pokožce, ...

Konopná emulze | konopna-mast.eu

CutisHelp mimi EMULZE konopná mycí emulze, 200 ml

CutisHelp mimi EMULZE konopná mycí emulze, 200 ml

Určeno pro účinnou péči při: atopii, citlivé dětské pokožce, ekzému u dětí, kontaktní dermatitidě, kontaktním ekzému, kopřivce, ...

  Konopná micelární voda | konopna-mast.eu

  CutisHelp AKNÉ konopná micelární voda, 200 ml

  CutisHelp AKNÉ konopná micelární voda, 200 ml

  Určeno pro účinnou péči při: akné, mastné pokožce, problematické mladé pleti, rosacea-růžovka, seboroické dermatitidě.

   Konopné mazání | konopna-mast.eu

   CutisHelp DOLOR-END konopné mazání, 75 ml

   CutisHelp DOLOR-END konopné mazání, 75 ml

   Určeno pro účinnou péči při: artritidě, artróze, bolesti křečových žil, ischiasu, tenisovém loktu, zánětech kloubů. Doplňková ...

   Konopný balzám | konopna-mast.eu

   CutisHelp mimi BALZÁM konopný tělový balzám, 200 ml

   CutisHelp mimi BALZÁM konopný tělový balzám, 200 ml

   Určeno pro účinnou péči při: atopickém ekzému u dětí, atopii, citlivé dětské pokožce, ekzému u dětí, kontaktní dermatitidě, ...

    Konopný šampon | konopna-mast.eu

    CutisHelp LUPÉNKA-SEBOREA konopný šampon 200 ml

    CutisHelp LUPÉNKA-SEBOREA konopný šampon 200 ml

    Určeno pro účinnou péči při: lupénce, mastných lupech, psoriáze, seboroické dermatitidě.

    Konopná mast, kosmetika, CutisHelp konopná kosmetika

     

    CutisHelp - léčivá síla speciálně získaného oleje z technického konopí

     

    TECHNICKÉ KONOPÍ – BEZ OBAV A STRACHU
    CutisHelp je značka pro kosmetiku, která využívá léčivé vlastnosti speciálně získávaného oleje ze semen technického konopí a nemá pro organismus žádné negativní halucinogenní nebo dokonce návykové účinky – technické konopí není možno zaměňovat s psychoaktivními a zákonem zakázanými druhy konopí.

     

    PRAVDA O KONOPÍ
    ► Velice málo se ví, že konopí druhu Cannabis sativa (konopí seté - bez THC) pěstovali už před tisíci lety naši předkové pro jeho blahodárné léčivé účinky a výrobu tkanin, provazů, papíru i další věci denní potřeby. Oproti tomu konopí druhu Cannabis indica (konopí indické, které je bohaté na THC) bylo a je zneužíváno pro narkotické účely.
    ► Vzhledem k tomu, že v posledních desetiletích bylo konopí mediálně démonizováno a spojováno výhradně s psychotropními vlastnostmi THC (tetrahydrocannabinolů), mezi lidi byl vnášen chaos a strach z této rostliny.
    ► Nejen proto se pozapomnělo, že šlechtěním druhu Cannabis sativa vzniklo během 20. století tzv. technické konopí, jehož odrůdy (které se mj. používají pro výrobu kosmetiky) mají potlačeny psychoaktivní účinky, takže přípravky na jejich bázi jsou naprosto bezpečné a není třeba se obávat návykových látek a zdravotních následků – přípravky s obsahem látek z tohoto konopí mohou bez obav používat i kojenci.
    ► Vědecky ověřenou skutečností je i to, že jedině olej z tohoto druhu konopí dodává celému organismu i pokožce dítěte to nejlepší a potřebné k přirozené výživě a v případě kožních problémů výrazně snižuje nutnost aplikace nežádoucích hormonálních léčiv (kortikosteroidů), které mají řadu vedlejších účinků.
    ► Nechemicky extrahovaný olej ze semen technického konopí je dosud nejbohatším známým přírodním zdrojem esenciálních mastných kyselin, látek na bázi koenzymů Q, vitaminů i dalších složek, nezbytných pro zajištění zdravého vývoje a správných funkcí celého těla – obsahuje řadu bioaktivních látek, které působí na průběh zánětlivých kožních procesů a posilují odolnost kůže vůči vnějším dráždivým vlivům.
    ► Výrobky CutisHelp s vyváženým množstvím extrahovaného konopného oleje poskytují pleti nadstandardně kvalitní příjem těchto bioaktivních látek, které jsou významné pro regeneraci buněk, jsou ideální pro péči o přecitlivělou kůži a pro zklidnění kožních problémů a onemocnění.
    ► Výrobky značky CutisHelp obsahují nejčistší a z hlediska obsahu nejbohatší druh konopného oleje a jsou naprosto bezpečnou kosmetikou pro pomoc dospělým i nejmenším dětem.

     

    CutisHelp znamená POMOC KŮŽI
    ► CutisHelp představuje českou značku přípravků nové generace, která jako jediná obsahuje speciální, nechemickou extrakcí získávaný olej ze semen technického konopí s vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, regeneračními, výživovými a penetračními vlastnostmi ve srovnání s olejem, získávaným tradičním způsobem – lisováním za studena.
    ► Veškeré přípravky jsou k pokožce maximálně šetrné a nepřinášejí organismu žádnou vedlejší zátěž; jsou určeny bez omezení i pro děti, těhotné a kojící ženy.
    ► CutisHelp zdravotní kosmetika je vytvořená, používaná a doporučovaná odbornými lékaři v rámci ambulantní, klinické i lázeňské dermatologické péče.
    Neobsahuje žádné návykové ani halucinogenní látky

     

    PROČ ZVOLIT CutisHelp
    ► Výrobce produktů CutisHelp využívá mj. vlastní nejmodernější vědecké poznatky o působení látek z konopí setého na průběh zánětlivých a regeneračních kožních procesů.
    ► UNIKÁTNÍ KVALITA AKTIVNÍ SLOŽKY – PŘÍRODNÍHO OLEJE
    ► Veškeré přípravky CutisHelp jsou založeny na vlastnostech extrahovaného konopného oleje, který se od (tzv. za studena) lisovaného oleje zásadně liší svojí čistotou, kvalitou a účinností. Patentově chráněnou nechemickou extrakcí se do oleje nepřenášejí bílkoviny a různé nečistoty, které jsou při dermatologické aplikaci často významným zdrojem dráždění a vzniku alergických reakcí. Navíc se tímto způsobem dosahuje většího objemu a vyváženějšího poměru důležitých výživových a protizánětlivých složek, které získaný olej obsahuje.


    OPTIMÁLNÍ ÚČINNÉ SLOŽENÍ
    Koncentrace oleje v jednotlivých produktech je na základě dlouhodobých klinických zkušeností stanovena tak, aby bylo dosaženo optimálního, příjemného a pro pacienta nezatěžujícího působení s optimálními výsledky. Na postiženou pokožku není vhodné aplikovat samotný konopný olej; vzhledem k vysoké koncentraci bioaktivních složek a vlastnímu vysychavému charakteru může působit řadu nežádoucích komplikací.

     

    NADSTANDARDNÍ SNÁŠENLIVOST
    Receptury produktů CutisHelp jsou vytvářeny týmem lékařů a farmaceutů výhradně z nedráždivých lékopisných komponent, osvědčených při dermatologické léčbě. Konzistencí jsou přípravky přizpůsobeny potřebám pokožky s ohledem na konkrétní druh postižení. U produktů, určených pro ekzematiky a psoriatiky, je záměrně používána farmaceutická bílá vazelína jako celosvětově nejrozšířenější a nejtolerovanější naprosto neutrální a nedráždivý základ, který zároveň vytváří kvalitní okluzi zabraňující nadměrným ztrátám vody z pokožky a tím sekundárně hydratuje kůži.
    Receptury nepoužívají žádné dráždivé nebo nepřirozené konzervační složky a zásadně se vyhýbají všem dosud známým alergenním látkám.


    DLOUHODOBÉ TESTOVÁNÍ
    ► Výrobky CutisHelp jsou před uvedením na trh řadu měsíců testovány a výsledky jejich působení hodnoceny; základním cílem je dosahovat maximálně možných efektů při péči o kožní problémy a onemocnění, která přinese pacientům úlevu a zlepšení celkového stavu kůže.
    ► Výrobky CutisHelp postiženou pokožku významně zklidňují, regenerují a podporují její správné funkce.
    ► Navíc jsou nezávisle testovány Státním zdravotním ústavem v Praze.

     


     

    CutisHelp mimi ZDRAVÁ PÉČE O DĚTSKOU POKOŽKU od prvního dne po narození

     

    CutisHelp MIMI

    CutisHelp mimi je nová řada produktů, speciálně zaměřená na péči o přecitlivělou novorozeneckou a dětskou pokožku zejména při projevech kožních problémů a onemocnění. Většinu přípravků je možno používat také jako velice kvalitní a šetrnou kosmetiku k běžné péči a ochraně kůže dětí od narození. Produktová řada využívá především působení farmaceuticky čistého patentově chráněného extrahovaného oleje ze semen technického konopí s vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, výživovými, regeneračními a antioxidačními vlastnostmi. Prioritou receptur všech přípravků je jejich hypoalergenní složení a maximální šetrnost k dětskému organismu.

     

    ► NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ NÁVYKOVÉ ANI HALUCINOGENNÍ SLOŽKY
    ► BEZ DRÁŽDIVÝCH KONZERVAČNÍCH PŘÍMĚSÍ A BARVIV
    ► NEZATĚŽUJE DĚTSKÝ ORGANISMUS

     

    NEBOJTE SE KONOPNÉ KOSMETIKY PRO MIMINKA!
    CutisHelp mimi je vysoce účinná dětská kosmetika, která využívá léčivé vlastnosti speciálně získávaného oleje ze semen technického konopí a nemá pro organismus žádné negativní halucinogenní nebo dokonce návykové účinky, jak se většina z nás stále domnívá. Bohužel mylně a neopodstatněně je technické konopí stále zaměňováno s psychoaktivními a zákonem zakázanými odrůdami druhy konopí (Cannabis indica).